Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Makaron Morelli - bogactwo ziaren zbóż z Toskanii

2020-07-31
Makaron Morelli - bogactwo ziaren zbóż z ToskaniiMakarony MORELLI z zarodkiem ziarna zbóż IMPORTER i DYSTRYBUTOR

Makaron Morelli to produkt zupełnie inny od wszystkich. Potwierdza się stara jak świat zasada, jak zasmakujesz w czymś wyjątkowym i wysokiej jakości, nie będziesz chciał wrócić do tego co jadłeś dotąd przez całe życie. Tak, tak - jakość uzależnia! 

Fabryka 
`Antico Pastificio Morelli` działająca od 1860 roku i produkująca makaron w sercu Toskanii od 5 pokoleń jest wciąż zarządzana przez rodzinę Morelli, głowę rodziny Dino Morelli i jego trzech synów: Antonio, Lucia i Marco. Sekret, który czyni makarony Morelli unikalnymi polega na produkcji z mąki zawierającej zarodek ziarna pszenicy. To jądro jest sercem żyjącego ziarna, które daje początek nowej roślinie, bogaty w aromaty i wartości odżywcze. Makarony Morelli są cały czas produkowane tradycyjnymi metodami zaczynając już od skrupulatnej selekcji najlepszych ziaren mąki semolina durum. Sam makaron jest wyrabiany powolną, tradycyjną domową techniką, a następnie powoli suszony w niskich temperaturach, a nie w szybkich suszarniach. Misją firmy Pasta Morelli jest bazowanie na wiedzy i rzemiośle, aby dostarczyć produkt niszowy dla konsumentów, którzy cenią tradycję i wysoką jakość, oczywiście z zachowaniem najnowszych standardów produkcji żywności.

Linia makaronów Morelli jest bardzo bogata, od klasycznych Spaghetti, Linguine, Pappardelle, przez formy produkowane lokalnie w wybranych częściach Włoch, na przykład Pici i Trofie z Toskanii lub Foglie d`Olivio (czyli liść oliwny) z Apulii, do wyśmienitych makaronów smakowych barwionych naturalnymi składnikami spożywczymi, dla przykładu Lemone e Peppe (z cytryną i pieprzem), Ortica (z liści pokrzywy), Fungo Porcino (z grzybami borowikami) albo Aglio e Basilico (z czosnkiem i bazylią). Jeśli wy bierzesz coś z klasyków zwróć uwagę na przepiękny zapach, który w trakcie gotowania pasty zdominuje Twój dom. Woda w garnku zabarwi się na delikatnie zielonkawy kolor, wszystko dzięki unikalnym dla Morelli zarodkom ziarna pszenicy.

Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem `Antico Pastificio Morelli` w Polsce, zajmujemy się dystrybucją makaronów Morelli do innych sklepów jak nasze lub do sektora gastronomicznego. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą hurtową dla biznesu, zgłoś się do nas po szczegóły. Jeden krok i sam możesz uzależnić swoich klientów od jakości...

Pełną linię oferowaną przez nas znajdziesz pod tym linkiem

#makaronmorelli #makaron_morelli #pastamorelli #pasta_morelli #mararonzzarodkiempszenicy #makaron_z_zarodkiem_pszenicy #germe_di_grano #semolinadurum #semolina_durum

Polecane

 

Niniejsza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając ten link.
© 1998-2023 Znak, nazwa firmy oraz obrazy i treść dokumentu są prawnie chronione i nie mogą być w żaden sposób powielane bez pisemnej zgody właściciela.
pixelpixelpixelpixel