Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Dodatkowe informacje

Witaj!

Sklepy internetowe online WWW.LUCCIOLE.EU oraz WWW.HERBATA.COM.PL są oparte na tym samym systemie. Jeśli masz już konto w jednym z naszych sklepów, automatycznie te same dane będą używane w drugim sklepie. Co więcej koszyk zakupów dla obu sklepów jest wspólny, możesz w dowolnym momencie wejść na stronę drugiego sklepu i kontynuować swoje zakupy, które zostaną zrealizowane wspólnie.


Wypełnij poniższe pola sprawdzając dokładnie ich zawartość. Większość danych będziesz mógł w przyszłości zmienić edytując swoje konto, jednakże Twój Login jest zapamiętywany na zawsze i nie ma możliwości jego zmiany. Login to Twoja unikalna nazwa i nie musi to być adres e-mail, podałeś go już wypełniając dane kontaktowe i możesz go zmienić w przyszłości. Możesz też ułatwić sobie życie sprzęgając posiadane konto w serwisie społecznościowym z naszą stroną. Wiedz, że taka czynność nie daje nam dostępu do Twoich poufnych danych, jak również nie publikujemy niczego w Twoim imieniu.

Połącz konto z innym serwisem

Twoje dane

Na potrzeby realizacji dostawy przez kuriera
Na potrzeby realizacji dostawy przez kuriera

Twoje konto

formErrorsW formularzu wystąpiły błędy
 

Niniejsza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając ten link.
© 1998-2023 Znak, nazwa firmy oraz obrazy i treść dokumentu są prawnie chronione i nie mogą być w żaden sposób powielane bez pisemnej zgody właściciela.
pixelpixelpixelpixel