Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dane do przelewu bankowego

Nasza strona ma zintegrowany system płatności dla najbardziej popularnych banków i form rozliczenia kartami płatniczymi, Blikiem, czy poprzez konto PayPal. Za złożone zamówienie zapłacisz podczas jego finalizacji poprzez bezpieczną i szyfrowaną stronę. Żadne poufne dane nie są nam udostępniane.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie udało Ci się zakończyć płatności, zaloguj się do swojego konta, przejdź do strony z otwartymi zamówieniami i ponownie wykonaj wszystkie kroki. Powrót do płatności możliwy jest również z linku, który znajduje się w wiadomości e-mail wysłanej do Ciebie z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

Jeśli natomiast dokonujesz zakupów bez rejestracji konta lub nie wiesz jak powrócić do automatycznego rozliczenia zamówienia, możesz dokonać zapłaty tradycyjnym przelewem bankowym, używając poniższych danych:

Nasz bank: BNP Paribas

Nr konta do wpłat: 97 1600 1462 1865 9453 9000 0001

Nazwa beneficjenta: Lisieccy Firma Rodzinna

Pamiętaj, że przelew tradycyjny nie jest księgowany automatycznie, zazwyczaj środki docierają na nasz rachunek w ciągu 1 lub 2 dni roboczych. 

 

Niniejsza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając ten link.
© 1998-2023 Znak, nazwa firmy oraz obrazy i treść dokumentu są prawnie chronione i nie mogą być w żaden sposób powielane bez pisemnej zgody właściciela.
pixelpixelpixelpixel