Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O naszej firmie

Już od ponad dwudziestu lat staramy się przybliżyć wspaniały i aromatyczny świat herbat konsumentom w całej Polsce. Jako jedni z pierwszych tworzyliśmy specjalistyczne sklepy herbaciane i dostarczaliśmy produkty do innych tego typu punktów w kraju. Rozwijający się w tamtym czasie rynek pozwolił nam na szybkie zdobycie uznania i szacunku wśród koneserów herbacianych, jak również ludzi z naszej branży. Głębokie zaangażowanie, skrupulatność i ciągłe zgłębianie wiedzy uczyniły, że biznes herbaciany stał się nie tylko naszym zawodem, ale również całym życiem i pasją. Dzisiaj pragniemy podzielić się tym wszystkim z Wami. Wiemy, że herbata to wspaniały temat, a szeroko pojęta kultura picia bursztynowego naparu, która rozwija się od ponad pięciu tysięcy lat potrafi jedynie łączyć ludzi – i to w każdym zakątku świata.

Oferowane przez nas produkty pochodzą od najbardziej renomowanych producentów, którzy od pokoleń budują swoją tradycję wokół największego herbacianego portu handlowego w Europie w Hamburgu. Wszystkie składniki użyte do produkcji mieszanek oraz aromaty są możliwie najwyższej jakości, a jakość jest najwyższym priorytetem. Herbaty, owoce, kwiaty, zioła i przyprawy są regularnie kontrolowane przez niezależne europejskie laboratoria, jak na przykład Instytut Botaniki Stosowanej przy Uniwersytecie w Hamburgu. Wszystkie importowane przez nas herbaty pochodzące wprost z plantacji i ogrodów herbacianych całego świata również przechodzą wymagane prawem badania i są dopuszczone do obrotu handlowego na terenie całej Unii Europejskiej. Pragniemy również zwrócić uwagę na organiczne pochodzenie wielu z oferowanych przez nas herbat.

Ciągła kontrola i dbałość o szczegóły pozwala nam na stworzenie bardzo zróżnicowanej oferty handlowej, niemalże uszytej na miarę potrzeb rodzimego rynku, a co najważniejsze – niezwykle konkurencyjnej. Założeniami naszej działalności jest dostarczanie najwyższych gatunkowo herbat, mieszanek owocowych oraz niezawodnych i funkcjonalnych akcesoriów herbacianych, które znajdują odbiorców w takich miejscach jak specjalistyczne sklepy herbaciane i kawowe, sklepy ze zdrową żywnością i upominkami, agencje reklamowe i cateringowe, jak również punkty gastronomiczne przywiązujące dużą wagę do jakości serwowanych u siebie herbat. Część asortymentu jest także eksportowana do innych krajów europejskich.

Z jednej strony nasza firma rodzinna, która od dekady tworzy rynek herbaciany w Polsce, ale ma bogate tradycje handlowe skrupulatnie budowane od 1942 roku, hołduje dorobkowi i regułom wypracowanym przez wcześniejsze pokolenia, z drugiej strony dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi pracowników, który ciągle zdobywa nowe doświadczenia i bezustannie podnosi swoje kwalifikacje, wprowadza nowe pomysły i produkty cieszące się dużym powodzeniem wśród wielu grup konsumenckich.

Od niedawna nasza firma to już dwa sklepy zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, dzieli je dosłownie jedna ściana. Są sobie bliskie, bo oba oferują produkty wyszukane i nietuzinkowe, jednak mają zupełnie inne charaktery. Sikkim to Herbaciarnia ze spokojną duszą, tutaj zwalnia czas, można ukryć się przed całym światem i spędzić miłe leniwe chwile między starymi bibelotami z delikatną jazzową muzyką w tle. Lucciole za to, to dynamiczny punkt o nowoczesnym wnętrzu, pełne werwy i wigoru. Przejrzystość i industrialny design bardziej sprzyjają szybkim zakupom, czy też spotkaniom przy popołudniowym włoskim 'Aperitivo'.  Herbaciarnia Sikkim znajduje się tu od wielu lat, a nowy sklep Lucciole powstał zaledwie jesienią 2016 roku. Naszym sercem i motorem działania są herbaty, którym poświęciliśmy wiele uwagi, gdzie z początku pasja do bursztynowego naparu stała się naszą profesją. Jednakże pasja do kultury i kuchni Włoch oraz przepięknej Toskanii, gdzie mamy wiele ulubionych miejsc oraz przyjaciół, była iskrą na start nowego przedsięwzięcia, które również pochłonęło nas bez reszty.

Mamy nadzieję, że również Państwo docenią oferowane przez nas produkty, które dzięki swojej jakości i dużemu powodzeniu będą zdobywały Wasze podniebienia i serca ...  

 

Niniejsza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej odwiedzając ten link.
© 1998-2023 Znak, nazwa firmy oraz obrazy i treść dokumentu są prawnie chronione i nie mogą być w żaden sposób powielane bez pisemnej zgody właściciela.
pixelpixelpixelpixel